Lokal Fresh

LOKAL FRESH

LOKAL FRESH - nasze codzienne aktualne menu znajdziesz zawsze tu:  www.facebook.com/freshkrakow 
Gotujemy codziennie inne dania - zawsze nowe zestawy FIT, WEGE, MEAT - aktualne menu na FB. Nasze zestawy gotujemy tak aby nie było nudno - dania kuchni polskiej i włoskiej, klimaty orientalne, dania wegetariańskie czasem wegańskie inspirowane m.in. JADŁONOMIĄ. Sprawdź też nasze wyroby własne w stałym menu. Świeżo ugotowane dania, dostarczamy danego dnia od godz. 16:00 do 19:00 - wystudzone i w zgrzanych termicznie lub próżniowo opakowaniach - prosto do Twojej lodówki. Możesz jednego dnia zamówić kilka różnych obiadów - bo codziennie gotujemy świeże inne dania - termin spożycia do 48h. NOWOŚĆ w ofercie  - dla tych, którzy preferują samodzielne przygotowanie dań - nasze wyroby w wersji ZAMROŻONEJ. Sprawdzeni dostawcy, wysoka jakość i receptury, które bazują na starannie dobranych surowcach, unikając składników niekorzystnych dla naszego zdrowia. 

Jesteśmy tu: http://mapa.bezpiecznedowozy.pl/  bo gotujemy BEZPIECZNIE z zachowaniem procedur dobrych praktyk #koronawirus opracowanych przez STAVA & HoReCa  (jesteśmy tam jako jeden z tylko 27 lokali w Krakowie - stan na dzień 10.04.2020)

  • 📞 12 293 20 80  @ zamowienia@fresh-krakow.pl

  • gotujemy BEZPIECZNIE z zachowaniem procedur #koronawirus opracowanych przez STAVA
  • dostawa BEZ KONTAKTU

  • zamówienia od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00 - dostawa od godz. 16:00 do 19:00 - GRATIS na terenie: Modlniczka, Modlnica, Giebułtów, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś; jest też możliwość zamówień w abonamencie (z rabatem!) z góry na kilka wybranych dni tygodnia - menu tygodniowe przesyłamy zainteresowanym na maila

  • płatność: karta 💳 gotówka 💵 przelew (przy abonamencie)

  • realizujemy zamówienia z BENEFIT LUNCH

udostępnij:

Data publikacji strony internetowej: