Gmina Wielka Wieś BLISKO mieszkańców

Nasza Gmina korzysta z systemu mobilnej komunikacji SISMS – skorzystaj i TY! Za pomocą sprawdzonego w setkach samorządów systemu, będziemy na bieżąco informować mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach bezpośrednio na telefon. System dla użytkowników jest bezpłatny i spełnia warunki bezpieczeństwa wymagane przez RODO. W systemie można zarejestrować się na dwa sposoby:

1. pobrać na smartfona aplikację BLISKO
2. zamówić powiadomienia SMS

JAKIE INFORMACJE BĘDZIEMY PRZESYŁAĆ NA TELEFONY?
    - aktualne sprawy dotyczące mieszkańców
    - zagrożenia i niebezpieczeństwa
    - istotne utrudnienia i awarie
    - imprezy kulturalne i sportowe
    - nadchodzące wydarzenia
    - przypomnienia o opłatach lokalnych i podatkach

Zachęcamy do pobrania aplikacji BLISKO, w której można znaleźć nie tylko nasze serwisy, ale również zamówić powiadomienia od innych nadawców np. „Policji”, „Wyłączenia Prądu”, „Alergie”. Aplikacja dostarcza pełne komunikaty z multimediami, a o nowej wiadomości powiadamia podobnie jak SMS. Wymaga dostępu do internetu, ale jest tak zaprojektowana, że ma znikomy pobór danych. Warto być BLISKO:

•     aplikacja dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów bez reklam i spamu

•     umożliwia subskrypcję nadawców w wielu lokalizacjach

•     nie pobiera danych od użytkowników

•     jest bezpłatna

Osoby, które nie posiadają telefonu typu smartfon mogą zamówić krótkie komunikaty SMS.

Zamów powiadomienia SMS przez FORMULARZ ON-LINE.

W każdej chwili można wypisać się z wybranego wcześniej serwisu lub całkiem się wyrejestrować z systemu. Aby tego dokonać skorzystaj z formularza ZMIEŃ USTAWIENIA

Mieszkańcy mogą się bezpłatnie zarejestrować na wszystkie 3 sposoby, W przypadku zamówienia powiadomień SMS i pobrania aplikacji BLISKO na ten sam telefon, prosimy aby w menu aplikacji wybrać  ustawienia i uzupełnić pozycję „Numer telefonu”. Dzięki temu wiadomości nie będą dublowane, a info SMS-y będą doręczane tylko w przypadku braku połączenia z internetem.

2018-12-05