Rusza rekrutacja do II edycji szkoleń z zakresu obsługi komputera – MS POWERPOINT

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa tj. gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Liszki oraz mieszkańców z terenów partnerskich LGD tj.: Stowarzyszenia Razem dla Radomki, Stowarzyszenia Dziedzictwo i Rozwój, Miechowskiego Stowarzyszenia Gmin „Jaksa”.

Warunkiem koniecznym udziału w szkoleniu będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz zapoznanie się z regulaminem rekrutacji. Pierwszeństwo mają osoby uczestniczące w I edycji szkolenia. W szkoleniu może uczestniczyć 10 osób.

Wszelkie materiały niezbędne do zapisu tj. formularz zgłoszeniowy i regulamin rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Multicelu.

Czas trwania szkolenia: 9.00-17.00

Odbędą się 2 szkolenia, każde szkolenie będzie trwało 2 dni. (16 godzin)

Terminy szkoleń:
3 – 4. 07. 2014
7 – 8. 07.2014

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy multicel@koronakrakowa.pl lub telefoniczny pod nr tel. 539 961 799

Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-24