Jubileusz 60-lecia małżeństwa Janiny i Józefa Regulskich

Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Klementyną Grudnik-Górką odwiedził Państwa Janinę i Józefa Regulskich z Czajowic, którzy obchodzili "Diamentowe Gody".
Ślub Państwo Regulscy brali 6 sierpnia 1957 roku w Sąspowie. Z sąsiedniej gminy pochodzi Pani Janina, Pan Józef z Czajowic.
Chodziliśmy ze sobą 3 lata. To długo bo nasi rówieśnicy pobierali się ze sobą szybciej – wspomina Pan Józef. Pan Józef pracował przy budowach domów i w gospodarstwie, Pani Janina zajmowała się gospodarstwem domowym.
W ciągu 60 lat małżeństwa Państwo Regulscy doczekali się jednej córki, troje wnucząt oraz pięcioro prawnucząt. - Te 60 lat szybko zleciało, teraz lat nam przybywa, a zdrowia ubywa – mówi pani Janina.
Wójt Gminy wręczył jubilatom kwiaty, prezent, a także list gratulacyjny. Życzył jubilatom zdrowia i radości na co dzień, a także kolejnych okrągłych rocznic.
Jubilatom życzymy kolejnych wspólnie spędzonych lat, w zdrowiu i radości!

2017-09-07