Jubileusz 60-lecia małżeństwa Państwa Barbary i Mariana Boguckich z Modlnicy

Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Klementyną Grudnik-Górką odwiedził Państwa Barbarę i Mariana Boguckich z Modlnicy, którzy obchodzili "Diamentowe Gody".

Oboje pochodzą z Modlnicy. Jak wspominali - długo ze sobą chodzili – aż 5 lat; ślub cywilny wzięli 4 października 1955 r. W ciągu 60 wspólnie przeżytych lat doczekali się szczęśliwie trzech synów, czworo wnucząt i dwoje prawnucząt – opowiadają uśmiechając się.

- Wcześniej nie chorowaliśmy: człowiek nie wiedział gdzie ma serce. Nie mieliśmy na to czasu! – śmieje się Pani Barbara. – Teraz jest inaczej, ale nie narzekamy.

Wójt Gminy Tadeusz Wójtowicz wręczył jubilatom kwiaty, prezent, a także list gratulacyjny, życząc Jubilatom, aby kolejne wspólnie spędzone lata upłynęły w radości, zdrowiu, a przede wszystkim miłości, która przed sześćdziesięciu laty zaprowadziła Państwa Boguckich na ślubny kobierzec.

2015-10-14