Rozszerzenie projektu dotyczącego odnawialnych źródeł energii

Gminy Wielka Wieś, Zielonki, Michałowice, Kocmyrzów-Luborzyca i Igołomia-Wawrzeńczyce już od kilku miesięcy przygotowują projekt, którego celem jest budowa odnawialnych źródeł energii u mieszkańców tych Gmin.  Projekt ten jest coraz większy, a zainteresowanie mieszkańców budową instalacji fotowoltaicznych, solarnych czy pomp ciepła nie maleje. Aktualnie zaangażowanych w projekt jest ponad 600 mieszkańców.

W ostatnim czasie Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosił regulamin naboru wniosków do którego aplikować zamierzają nasze Gminy w ramach jednego Projektu Partnerskiego. Określone przez Urząd Marszałkowski zasady będą premiowały jak największe projekty dlatego zachęcamy już dziś wszystkich mieszkańców Gmin do podejmowania szybkich decyzji i udział w Projekcie.

Szczegółowe informacje na temat Projektu będzie można poznać:
- podczas zaplanowanego na niedzielę (17 września) pikniku ekologicznego "Graj w Zielone) - od 16:00 przy budynku Centrum Administracyjnego w Szycach;
- podczas dodatkowego spotkania informacyjnego w zaplanowanego na 19 września (wtorek) na hali sportowej w Białym Kościele (ul. Krakowska 172) o godz. 16:30
- w Urzędzie Gminy Wielka Wieś, Szyce, Plac Wspólnoty 1, w Referacie Promocji i Rozwoju Gminy pod numerem telefonu: 12 419 17 01 wew. 111;

- na dedykowanej podstronie www.wielka-wies.pl/oze

OZE
2017-09-13