Szkolenia z zakresu obsługi komputera oraz obsługi platformy e-learningowej

Rusza rekrutacja do szkoleń z zakresu obsługi komputera połączonych ze szkoleniem z obsługi platformy e-learningowej

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa tj. gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Liszki oraz mieszkańców z terenów partnerskich LGD tj.: Stowarzyszenia Razem dla Radomki, Stowarzyszenia Dziedzictwo i Rozwój, Miechowskiego Stowarzyszenia Gmin „Jaksa”.

Wszelkie materiały niezbędne do zapisu tj. formularz zgłoszeniowy i regulamin rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej MultiCel oraz w siedzibie Szyce 65.

Odbędą się 3 szkolenia, każde szkolenie trwało będzie 2 dni. Terminy szkoleń:
31.01 i 03.02
04-05.02
06-07.02

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy multicel@koronakrakowa.pl lub telefoniczny pod nr tel. 539 961 799
Serdecznie zapraszamy!

2014-01-09