Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Internet w naszej Gminie

Na terenie naszej Gminy można korzystać z Internetu w ogólnodostępnych punktach wyposażonych w komputery, jakimi są:  • Gminna Biblioteka Publiczna (Szyce, Plac Wspólnoty 1)

  • Świetlica środowiskowa w Bęble (budynek remizy OSP)

  • Świetlica środowiskowa w Modlniczce (budynek remizy OSP)


HotSpot:
-w kafejce w pawilonie handlowym Nico (Modlnica, ul. Czędtochowska 36, www.nico.com.pl/ w godzinach pracy pawilonu handlowego [Pn-Sb: 10-19; Nd: 11-17]


Usługi w zakresie dostarczania Internetu drogą radiową na obszarze Gminy świadczy kilka firm, (m.in. Connectic s.c. z Modlnicy http://www.connectic.pl, Classcom Sp. z o.o. z Krakowa  http://www.classcom.pl SolisNet z Krakowa http://www.solisnet.pl, Citypartner Sp. z o.o. z Krakowa http://www.citypartner.pl MyNet z Krakowa http://www.mynet.com.pl, Gemini Internet z Krakowa www.gemini.net.pl oraz Cybernet WMW z Zabierzowa http://www.cybernetwmw.pl/)


Pozostałe firmy (o których jeszcze nie wiemy) dostarczające Internet prosimy o wysyłanie informacji dotyczących działalności na adres rozwoj@wielka-wies.pl


Dodatkowo na terenie gminy działają operatorzy telefonii stacjonarnej, a na przeważającej większości terenu gminy możliwe jest połączenie z Internetem za pomocą telefonu GSM lub komputera z kartą obsługującą technologię GPRS, a w niektórych miejscach również EDGE lub UMTS.


Mapa zasięgu sieci komórkowych:Pracownie informatyczne

2014-04-14