Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Modlnicy

Umowa na rozbudowę szkoły w Modlnicy została podpisana z firmą Tadeusz Jasiński - Firma Budowlana TERMO-BUD z siedzibą w Cieniawie.


Nazwa zadania: Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Modlnicy wraz z infrastrukturą towarzyszącą, drogową (chodniki, dojazdy), instalacjami wewnątrz budynku (wodociągową, sanitarną, c.o, gazową, elektryczną), instalacjami na zewnątrz budynku (wodociągową, sanitarną, deszczową, gazową, elektryczną) oraz rozbiórki budynku Przedszkola na działce nr 257, w miejscowości Modlnica.


Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: Budowę od podstaw nowego obiektu dla potrzeb Szkoły Podstawowej w ramach rozbudowy istniejącego kompleksu szkolnego w miejscowości Modlnica, przy ulicy Sportowej 2. Budynek przeznaczony dla roczników klas niższych z pomieszczeniami dla pracowników obsługi placówki oraz zagospodarowaniem terenu. Budynek wolnostojący o rozbudowanej bryle z wyraźnym podziałem na funkcje z głównym wejściem od strony drogi, ul. Szkolnej. Budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony. Parter budynku wyniesiony 131 cm powyżej terenu w strefie wejścia, od strony północnej, wyposażony w schody zewnętrzne. Budynek murowany w technologii tradycyjnej z dachem w konstrukcji drewnianej krytym blachodachówką. Budynek utrzymany w charakterze budynku tradycyjnego o bryle i kolorystyce dostosowanej do przeznaczenia obiektu, jak i komponującym się z pozostałymi budynkami szkoły istniejącymi na działce.

Wartość inwestycji: 6.695.201,13 zł
Termin realizacji:  30.04.2023 r.

Tagi dla strony:

2020-07-30