Aktywni i potrzebniGmina Wielka Wieś przyjazna seniorom

2 czerwca w ramach projektu "Aktywni i potrzebni - Gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom" w siedzibie GOKiS gościliśmy Panie - którym nade wszystko zależy na pięknym wyglądzie. To jak wyglądamy ma olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie. Warto o siebie zadbać i pokazać że być kobietą to znaczy rozumieć że trzeba dbać o piękno, które każda w nas w sobie nosi.

Paniom zaproponowaliśmy bezpłatne spotkanie z fryzjerem, manikiurzystką oraz kosmetyczką.
Każda Pani będzie mogła skorzystać z wybranego przez siebie bezpłatnego pakietu:
• Pakiet 1 fryzjerski: masaż głowy, regeneracja włosów, czesanie,
• Pakiet 2 kosmetyczny: pielęgnacja twarzy, regulacja brwi, henna,
• Pakiet 3 kosmetyczny: manicure, regeneracja i malowanie paznokci.

Spotkanie odbyło się przy dobrej kawie i słodkich łakociach. Spotkanie poprowadziły: P. Urszula Lorenc, P. Natalia Stalmach oraz Gabriela Lorenc. Cieszy nas zainteresowanie nasza ofertą i obiecujemy że ciąg dalszy nastąpi.

2014-06-03