Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

DYŻUR WAKACYJNY PRZEDSZKOLI W 2015 r.

Przedszkola Samorządowe w Gminie Wielka Wieś funkcjonują przez cały rok kalendarzowy, z miesięczną przerwą wakacyjną w lipcu lub sierpniu. Dyrektor danego przedszkola w miesiącu wakacyjnym, w którym przedszkole jest czynne, organizuje opiekę dla tych dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki lub wakacyjnego wypoczynku.

Opieka w miesiącach wakacyjnych organizowana jest tylko dla tych dzieci, których oboje rodzice pracują lub występują inne okoliczności rodzinne. Przedszkole dyżurujące, w lipcu lub w sierpniu, organizuje opiekę dla dzieci z danego przedszkola oraz dla dzieci uczęszczających do innych, pobliskich przedszkoli w Gminie Wielka Wieś, które mają przerwę wakacyjną.  

Każde dziecko uczęszczające do przedszkola na terenie Gminy Wielka Wieś oraz dzieci zamieszkujące na terenie naszej gminy, ale uczęszczające w ciągu roku do przedszkoli w innych gminach mogą skorzystać z dyżuru wakacyjnego prowadzonego przez przedszkola w okresie od 01 lipca do 31 sierpnia 2015 r.

Zamieszczony poniżej wykaz dyżurów przedszkoli w miesiącach wakacyjnych, z podziałem na rejony Gminy Wielka Wieś, ma na celu ułatwienie Rodzicom planowanie urlopów lub znalezienie opieki dla swojego dziecka w czasie wakacji w szczególnych, wcześniej nieprzewidzianych przypadkach.  

Rejon gminy

Nazwa i adres przedszkola

Lipiec 2015

Sierpień   2015

Imię i nazwisko 
dyrektora /telefon

Wielka Wieś

 

Przedszkole Samorządowe
w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele, 32-089 Wielka Wieś, ul. Szkolna 3

Dyżur

Przerwa

Alina Zielonka

12/380-11-15

Modlniczka

Przedszkole Samorządowe
w Modlniczce, 32-085 Modlniczka, ul. św. Faustyny 5

Przerwa

Dyżur

Anna Bondyra

12/419-21-66

Poniżej ogólne zasady korzystania oraz karta zgłoszenia dziecka.

Tagi dla strony:

2015-04-23