Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Dzień Babci i Dziadka w Modlnicy

W niedzielę 26 stycznia 2014 r. w świetlicy w Modlnicy odbyło się opłatkowe spotkanie „Dzień Babci i Dziadka” na którym gościliśmy wielu mieszkańców nie tylko z Modlnicy ale z także innych miejscowości naszej gminy.

Spotkanie rozpoczęło się złożeniem życzeń babciom i dziadkom przez naszego wójta p. Tadeusza Wójtowicza, który wręczył kwiaty p. Paulinie Rydz - najstarszej babci - mieszkance Modlnicy i naszej gminy.

W programie prezentowały się widowiska teatralno-wokalne „Jasełka współczesne” pod kier. diakona ks. Sławomira, „Zemsta czy nie zemsta” satyra w wykonaniu zespołu „Modlnicanie”, „Herody” z Modlnicy, prezentacja wierszy o Babci i Dziadku w wykonaniu laureatów konkursu poetyckiego oraz na zakończenie zespół Modlnicanie śpiewał kolędy przy udziale publiczności.

Po zakończonych występach jeszcze długo mieszkańcy wspólnie śpiewali. Organizatorami spotkania był zespół Modlnicanie, OSP Modlnica oraz GOKiS.

2014-01-27