ETNOmania dla seniorów

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z naszej gminy zainteresowanych kulturą i sztuką ludową oraz rękodziełem na festiwal ETNOmania do Wygiełzowa.

W ramach festiwalu będzie można wziąć udział w różnego rodzaju bezpłatnych warsztatach rzemiosła, poznać twórców ludowych i ich historie, skosztować potraw regionalnych, nauczyć się tradycyjnych tańców ludowych, a czas będą umilały koncerty topowych zespołów folkowych.

Wyjazd organizowany w ramach programu „Aktywni i Potrzebni – Gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”, odbędzie się w niedzielę, 20 lipca. Zapewniamy transport oraz bilety wstępu do skansenu. Przewidywany czas pobytu na festiwalu ok. 5 godzin.

Zapisy na wyjazd przyjmowane są w osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi (Szyce 65) lub telefonicznie (12 419 11 01, 12 419 04 40, 608 633 576) w godzinach 7.30 do 16.00 od poniedziałku do piątku, do 15 lipca br.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!!!

Więcej szczegółów o festiwalu na stronie : http://etnomania.pl/

2014-07-02