Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Ferie 2017 w naszej gminie

Rozpoczęły się Ferie zimowe, aby nasi milusińscy się nie nudzili przygotowaliśmy masę atrakcji m.in. wyjazdy do kina, zajęcia na lodowisku oraz ściance wspinaczkowej, gry i spotkania z książką, warsztaty, zajęcia interaktywne i edukacyjne w bibliotece, ciekawe zajęcia w świetlicach środowiskowych.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą i zapisywanie swoich pociech! 

Ponadto nasze szkoły opracowały ofertę dla uczniów i w razie potrzeb nauczyciele będą mieli dyżury. Przykładowa oferta to zajęcia w ramach, np.: -Uniwersytet Dzieci; -Szkolne podchody; -Mistrzostwa Sudoku; -No to gramy!- gry planszowe; -Dzień doświadczeń przyrodniczych; -Dzień filmowy ze zdrowymi przekąskami; -Turniej "Dwa ognie"; -Zajęcia plastyczno-techniczne "Zrób to sam".
Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt ze szkołą, do której uczęszcza dziecko.

2017-01-23