Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Finał Akcji „Czysty Aniołek”

Akcja „Czysty Aniołek” organizowana przez Stowarzyszenie „Piękne Anioły”, objęta również patronatem Rzecznika Praw Dziecka, trwała w naszej gminie blisko dwa miesiące. W ramach akcji udało się zebrać blisko 120 mydełek, 50 past do zębów, szampony, szczoteczki, płyny do kąpieli oraz bardzo wiele innych środków czystości, które za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi zostaną przekazane do najuboższych dzieci z terenu naszej gminy i nie tylko.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji, pracownikom i uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Giebułtowie, Szkoły Podstawowej w Modlnicy, Szkoły Filialnej w Modlniczce, Szkoły Podstawowej w Białym Kościele, Szkoły Podstawowej w Bęble, Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi i Przedszkola Samorządowego w Modlniczce, za zaangażowanie i udział w akcji

Tagi dla strony:

2014-05-09