Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Geoportal Gminy Wielka Wieś

Szanowni Państwo udostępniamy portal internetowy zapewniający dostęp do usług danych przestrzennych.

Mamy nadzieję, że będzie on dla Państwa pomocny.

Geoportal umożliwia w szczególności korzystanie z usług wyszukiwania, przeglądania, pobierania i przekształcania danych przestrzennych. W naszym Geoportalu możecie Państwo m.in. znaleźć Plany Zagospodarowania Przestrzennego Gminy, numery działek, numery domów, nazwy ulic, mapę turystyczną, OpenStreetMap, zdjęcia lotnicze. Portal będzie rozbudowywany o kolejne warstwy tematyczne.  

Dane udostępnione poprzez Geoportal Gminy Wielka Wieś stanowią dostęp do usług (usługa wyszukania, usługa przeglądania) o których mowa w art. 9 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 4 marca 2010r. o infrastrukturze informacji przestrzennej (Dz.U. z 2010r. nr 76, poz. 489 z późn. zm.) dla zbiorów danych przestrzennych.

Zawarte w Geoportalu informacje oraz generowane z niego wydruki nie stanowią dokumentów w postępowaniach administracyjnych i innych. Mają one wyłącznie charakter poglądowy i mogą być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej obiektów ewidencji gruntów i budynków oraz obiektów pozostałych baz danych. Kopiowanie i publikowanie danych bez zgody Administratora jest zabronione.

Zachęcamy do zapoznania się oraz korzystanie z naszego Gminnego Geoportalu.

Tagi dla strony:

2015-02-11