Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

„Spotkania z pasjami” Hanna Gajos on–line w bibliotece


Czwarte spotkanie z pasjami w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom” odbyło się w bibliotece 22 maja 2014 r. z udziałem p. Hann Gajos  – krytyka mody, wydawcy oraz dziennikarki. Artykuły jej autorstwa pojawiały się w takich czasopismach, jak „Świat Mody”, „Pani”, „Uroda”, „Kobieta i Życie”.
Za swoją działalność  w branży modowej pani Hanna została wielokrotnie wyróżniona takimi nagrodami, jak Złota Nitka czy Srebrna Pętelka. Uznawana jest za autorytet w dziedzinie mody, często zapraszana jest jako juror w wielu prestiżowych konkursach i wydarzeniach dla projektantów.
Spotkanie zatytułowane „Czy szata zdobi człowieka?” pozwoliło znaleźć odpowiedź na to pytanie oraz rozwiało wiele wątpliwości dotyczących mody i stylu. Pokazało, że moda i kształtowanie swojego wizerunku mogą stać się przyjemnym sposobem na wyrażanie swojej osobowości i temperamentu, a także na podwyższenie samooceny. Pani Hanna Gajos mówiła również o tym, jak modnie i z klasą można wyglądać niezależnie od wieku, płci i nawet zasobności portfela.
Dziękujemy Cukierni Stochalscy w Wielkiej Wsi za wsparcie spotkania.
Jak wynika z wypełnianych po każdym spotkaniu ankiet ewaluacyjnych, uczestnicy „Spotkań z pasjami”, którzy goszczą w bibliotece w Wielkiej Wsi uważają, że spotkania są ciekawe i dzięki nim pojawiają się pomysły na nowe działania rozwijające pasje. Uczestnicy w ankietach piszą, że spotkania są zajmujące, wspaniale wpływają na psychikę, uczą jak radzić sobie z problemami wzorując się na mądrych ludziach. Pozytywne komentarze kierowane są również bezpośrednio do bibliotekarzy.
Zapraszamy chętnych na kolejne spotkanie z cyklu „Spotkania z pasjami” już za dwa tygodnie – we czwartek 5 czerwca o godzinie 11:00 w bibliotece w Wielkiej Wsi. Bohaterem spotkania on-line będzie Jerzy Kryszak.

Tekst: GBP

Tagi dla strony:

2014-05-23