I Turniej Siatkówki Plażowej już za nami!

W miniony piątek miało miejsce otwarcie nowego boiska do siatkówki plażowej przy Urzędzie Gminy (na tą inwestycję udało się nam pozyskać dofinansowanie zewnętrzne)! Z tej okazji został zorganizowany przez Gminę i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, I Amatorski Turniej w Siatkówce Plażowej. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, w zmaganiach wzięły udział 3 drużyny młodzieżowe i 6 drużyn dorosłych.
Na naszym wydarzeniu gościliśmy Pana Michała Matyję – Mistrza Europy i Świata w siatkówce … na Śniegu, było to dodatkowe nawiązanie do zimowego przeznaczenia tego terenu (lodowisko)
Nasze wydarzenie zaszczycił również swoją obecnością Zastępca Wójta zaprzyjaźnionej Gminy Bajkowce z Ukrainy Mykola Duma.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie zapraszamy na nasze boisko, które będzie ogólnodostępne i otwarte do późnej jesieni. Grupy, które chciałyby pograć w piłkę plażową prosimy o wcześniejsze zgłoszenie celem demontażu siatki. Prosimy o przynoszenie własnych piłek.

Boisko plażowe wielofunkcyjne w miejscowości Szyce”
Zadanie zrealizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa MIRS

2019-07-01