I Wielkowiejski Targ

Serdecznie zapraszamy mieszkańców i osoby zainteresowane z okolicznych gmin na Wielkowiejski Targ. Startujemy 30.05 br. o godz. 9.00 a potem cyklicznie, harmonogram na plakacie.
Targ będzie zlokalizowany na placu przy Urzędzie Gminy z zachowaniem bezpiecznych odległości między stoiskami.

Podczas Targu prosimy wszystkie osoby o zachowanie środków ostrożności tj. przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, noszeniu rękawiczek oraz zachowaniu dystansu.

Prosimy o wsparcie lokalnych rolników/sadowników/wytwórców w tym trudnym czasie #kupujęlokalnie

Na I targu pojawi się blisko 20 wystawców z szerokim asortymentem:
- warzywa, owoce, przetwory owocowo-warzywne;
- wędliny;
- kwiaty i kompozycje roślinne oraz drzewa owocowe i krzewy;
- wyroby probiotyczne do uprawy, hodowli gospodarstwa domowego i zdrowia człowieka;
- miody,
- kartki, zaproszenia, exploding box na różne okazje, bukieciki ze słodyczy, drobna biżuteria
- drewniane notatniki, kalendarze, albumy na zdjęcia, drewniana biżuteria, zakładki do książek i inne
- zabawki i maskotki szyte ręcznie, anioły malowane na drewnie i nie tylko różnymi technikami oraz obrazki gliniane
- upcyklingowe rękodzieło i przedmioty użytku codziennego
- biżuteria, akcesoria
- ceramika rękodzieło
- świece artystyczne wyrobu z wosku pszczelego
- produkty drewniane, ręcznie zdobione, prezenty, ozdoby, przedmioty codziennego użytku.

Nie może Was zabraknąć!

2020-05-06