III sezon Wielkowiejskiego Targu

W sobotę, 10 września w godz. 9.00-14.00, na Placu Wspólnoty obok Urzędu Gminy w Szycach, odbędzie się cykliczne wydarzenie targowe Wielkowiejski Targ połączone piknikiem ekologicznym.

Oprócz tradycyjnych zakupów na Targu, będzie można dodatkowo oddać elektrośmieci i zabrać roślinkę, uczestniczyć w konkursach, skorzystać z warsztatów, wziąć udział w grze terenowej, zobaczyć pokazy taneczne oraz spróbować lokalnych smakołyków.

Na naszym targu pojawi się ponad 50 wystawców targowych z szerokim asortymentem:
- warzywa, owoce, przetwory owocowo-warzywne;
- sery, mleko, jajka;
- ciasta, pieczywo, mąka;
-wędliny i garmażerka tj. pierogi, krokiety, gołąbki;
- kawa, herbata;
- kwiaty i kompozycje roślinne;
- miody i produkty pszczele,
- zabawki i maskotki szyte ręcznie,
- ceramika, biżuteria,
- pamiątki i ozdoby.

Od godzinie 10.00 zapraszamy Państwa do uczestnictwa w panelu dyskusyjnym, dotyczącym ekologii.

Aby zapewnić miejsce dla wszystkich zainteresowanych w tym dniu uruchomimy dodatkowy parking trawiasty, na łące za budynkiem Urzędu Gminy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Aktualizacjaplakatu 18 08 2022 W01

Data publikacji strony internetowej: , Data ostatniej aktualizacji: 2022-12-15