Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Inspiruje nas ZDROWIE!

Nowy rok szkolny już trwa w najlepsze, za nami wiele wydarzeń i akcji, które motywują i pobudzają do dalszych twórczych działań. Szkoła Podstawowa w Wielkiej Wsi szczególnie w tym roku postawiła sobie za cel promowanie zdrowego stylu życia wśród społeczności szkolnej i lokalnej! A szczególnie zachęcają do tego trzecioklasiści, którzy ponownie w tym roku włączyli się do konkursu „Zdrowo jem, więcej wiem” organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska.

Inspiracji i chęci do działania chyba dzieciom nie brakuje, szczególnie, gdy oficjalnie zakończyła się poprzednia, czyli 6 edycja konkursu, w której uczniowie zostali docenieni przez jury i tym samym uplasowali się na II miejscu w Polsce.

O ich dużym sukcesie mówiono podczas gali podsumowującej projekt, która odbyła się w Warszawie w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego. Gratulacje i wyrazy uznania dla uczniów zostały przekazane na ręce Pani dyrektor – Marty Stochalskiej-Budzyn oraz opiekuna projektu - Pani Agnieszki Habiny. Spotkanie z organizatorami i liderami programu „Aktywnie po zdrowie” było ponadto okazją do wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk związanych z profilaktyką zdrowia w szkołach. Moc inspiracji z pewnością zostanie wykorzystana w tegorocznej edycji „Zdrowo jem…”.

Bardzo cieszymy się z sukcesu dzieci, jesteśmy dumni, że mamy wśród nas prawdziwych ambasadorów zdrowia! Składamy im serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych. Liczymy, że ich pozytywne nastawienie będzie dla nas wszystkich prawdziwą inspiracją do poprawy trybu życia – na bardziej aktywny i zdrowy!

SP Wielka Wieś

Tagi dla strony:

2016-11-21