Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Instalacje OZE na budynkach oświatowych

Trwają prace montażowe instalacji fotowoltaicznych na budynkach oświatowych.


Jako pierwsza została wykonana instalacja na budynku Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Bęble gdzie zamontowano 106 paneli o mocy ponad 30 kw. Koszt instalacji to blisko 105 tys. zł.


Nowa instalacja fotowoltaiczna została zamontowana na kolejnym budynku oświatowym w Szkoły podstawowej im. św. Jadwigi królowej w Białym Kościele. W ramach inwestycji zamontowano 140 paneli o mocy 40 kw. Koszt instalacji to blisko 140 tys. zł.


Instalacja fotowoltaiczna została zamontowana również na budynku Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi, gdzie powstało 50 paneli o mocy ponad 14 kw, wartość instalacji to ok. 55 tys. zł.  


Nowa instalacja fotowoltaiczna została zamontowana na budynku oświatowym w Szkoły podstawowej w Modlnicy. W ramach inwestycji zamontowano 140 paneli o mocy 40 kw. Koszt instalacji to blisko 140 tys. zł.


Instalacja fotowoltaiczne została zamontowana na budynku Przedszkola Samorządowego w Modlniczce. W ramach inwestycji zamontowano 140 paneli o mocy 40 kw. Koszt instalacji to 140 tys. zł.


Zadanie jest realizowane w ramach Partnerskiego Projektu Budowy Instalacji Odnawialnych Źródeł Energii dla Gmin Województwa Małopolskiego.

Tagi dla strony:

2020-06-15