Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Jesienne Wietrzenie Szaf

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi serdecznie zaprasza na „Jesienne Wietrzenie Szaf”, czyli do udziału w wymianie niepotrzebnych ubrań damskich, męskich i dziecięcych. Jeśli macie Państwo rzeczy, których już nie nosicie, a nadal są w dobrym stanie, chcecie odświeżyć swoją garderobę - zapraszamy do udziału w naszej akcji.

Osoby zainteresowane, które chcą wziąć udział w „Jesiennym Wietrzeniu Szafy” mogą dostarczyć i zostawić niepotrzebne ubrania (prosimy aby były czyste i nadawały się do użytku) w dniach 17-21 października w siedzibie GOPS (Plac Wspólnoty 2).

Następnie, w dniach 25 i 26 października, w godz. 10-18 w świetlicy wiejskiej w Szycach (poddasze GOPS) odbędzie się BEZPŁATNY kiermasz odzieży – każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść i nieodpłatnie wybrać coś dla siebie.

Rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela będzie można odebrać po zakończeniu imprezy, lub pozostawić w GOPS (przekażemy je wówczas PCK)

UDZIAŁ JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY i DOBROWOLNY – NIE MOŻNA POBIERAĆ OPŁAT ZA PRZEKAZANE RZECZY ANI ODSPRZEDAWAĆ OTRZYMANYCH UBRAŃ.

 W KIERMASZU MOGĄ RÓWNIEŻ UCZESTNICZYĆ OSOBY, KTÓRE NIE PRZYNIOSŁY UBRAŃ NA WYMIANĘ.

Tagi dla strony:

2016-10-12