Kiermasz Świąteczny 2021

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 5.12.2021 r. w godz. 15.00-18.00, przy budynku Urzędu Gminy w Szycach, w tym dniu czekać będą na Was wspaniałe występy świąteczne, piękne stoiska (ozdoby choinkowe, prezenty, stroiki, choinki, opłatek, smakołyki) oraz słodka, gorąca czekolada.

W tym dniu odwiedzi nas również Mikołaj i odpalimy świąteczną iluminację, także zabierzcie ze sobą dzieci. Nie może Was zabraknąć.

Pamiętajcie, że podczas wydarzenia wspieramy akcje Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi i Straż Pożarna Biały Kościół KSRG zbiórka nowych książek, kolorowanek i kredek dla dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Liczymy, że przyniesiecie coś dla małych pacjentów na "mikołajki". 🎁👏#gminawielkawieśpomaga ❤️

2021-11-03