Konkurs „Jesienny krajobraz w mojej okolicy” rozstrzygnięty!

Organizatorem konkursu „Jesienny krajobraz w mojej okolicy” był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, adresatami – wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach na świetlicach środowiskowych. Technika prac była dowolna, każdy z uczestników mógł przysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej tylko jedną fotografię. W sumie, w regulaminowym czasie tj. od 18 września do 24 października br. zgłoszono 14 prac. Decyzją Jury I miejsce zajęła praca Kai Szczembary ze świetlicy środowiskowej „Potwory i spółka” w Tomaszowicach pt. „Jesienny krajobraz z drzewem”. Nagrodę za zajęcie II miejsca przyznano Ewelinie Pawlik ze świetlicy środowiskowej „Amaltea” w Modlniczce za pracę pt. „Ponura Jesień”, zaś trzecie miejsce zajęła Sabina Witek ze świetlicy środowiskowej „Domino” w Giebułtowie za kolaż pt. ”Jesienny krajobraz”.

Nagrodę specjalną, za największe uznanie publiczności (głosowanie na stronie Facebook) zdobyła praca pt. „Grzybobranie” Justyny Gąski ze świetlicy środowiskowej „Alternatywa” w Czajowicach.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach na świetlicach środowiskowych w naszej gminie. Wszystko to co działo się do tej pory w naszych świetlicach, jak również bieżące wydarzenia można śledzić na portalu społecznościowym Facebook, profil: „Świetlice środowiskowe”. Zapraszamy!

Przypominamy o konkursie fotograficznym "Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie". Prace można składać do 28 listopada 2014 r.

Tagi dla strony:

2014-11-06