Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Konkurs na najciekawszą inicjatywę wolontariacką

Przypominamy, iż od jesieni ubiegłego roku w naszej gminie, przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi działa Centrum Wolontariatu. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwych form świadczenia pomocy wolontaryjnej – osoby chętne do współpracy mogą pomagać przy obsłudze wydarzeń artystyczno – kulturalnych w naszej gminie, w organizacji zajęć świetlicowych, wspierać osoby starsze czy tez udzielać korepetycji.

Obecnie, w naszym Centrum Wolontariatu, zarejestrowanych jest już blisko 60 wolontariuszy.

Wszystkie chętne osoby do działań wolontaryjnych, jak również osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy wolontariuszy prosimy o kontakt z Panią Agatą Włodarczyk – koordynatorem Centrum (tel. 608 633 576).

Chcąc zachęcić do podejmowania działań wolontaryjnych, zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Okaż serce” – na najciekawszą inicjatywę wolontariacką. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców naszej gminy, a realizowany będzie od 3.11.2014 r. do 20.03.2015 r.

Szczegóły konkursu oraz regulamin – w załączniku poniżej.

Zapraszamy!

2014-11-04