Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Kurs „Ojczyzny bliższe. Warsztaty z dziedzictwa kulturowego poświęcone digitalizacji źródeł do historii lokalnej i edukacji historycznej”

Serdecznie zachęcamy do zapisów na kurs pt. „Ojczyzny bliższe. Warsztaty z dziedzictwa kulturowego poświęcone digitalizacji źródeł do historii lokalnej i edukacji historycznej”, który odbywał się będzie w dniach 21, 28 luty oraz 7,14, 21 marca 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach.
Wszelkie materiały niezbędne do zapisu tj. formularz zgłoszeniowy i regulamin rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.multicel.koronakrakowa.pl/index.php/kursy/55-rekrutacja-ojczyzny-blizsze-warsztaty-z-dziedzictwa-kulturowego-poswiecone-digitalizacji-zrodel-do-historii-lokalnej-i-edukacji-historycznej oraz w siedzibie Szyce 65 Kurs każdorazowo rozpoczynać się będzie o godzinie 9.00. Trwać będzie do godziny 15.00 O godzinie 8.30 rozpoczyna się rejestracja uczestników kursu.


Do udziału w kursie serdecznie zapraszamy przedstawicieli przedstawicieli organizacji pozarządowych, nauczycieli historii, biblioteki, parafie, centra kultury oraz wszystkich zainteresowanych.

Zapraszamy.

W razie pytań prosimy o kontakt:
539 961 799
multicel@koronakrakowa.pl
www.multicel.koronakrakowa.pl

Tagi dla strony:

2014-05-13