Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Lider w Rankingu Samorządów Rzeczpospolita 2021

Poznaliśmy Laureatów prestiżowego Rankingu Samorządów Rzeczpospolita 2021.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Gmina zdobyła 1 miejsce wśród 1523 gmin wiejskich.

Co istotne od lat plasujemy się w czołówce tego rankingu, zaś dwa lata temu byliśmy również jego liderem.

Kluczem do wysokiej lokaty w Rankingu Samorządów 2021 okazały się zrównoważone działania samorządu we wszystkich dziedzinach. Jak powiedział prof. Jerzy Buzek: w tym roku szczególnie mocno doceniono gminy, w których dobrze się żyje mieszkańcom. Gminy, które prowadzą aktywne działania na rzecz poprawy jakości życia, prowadzą dialog społeczny, ale też wspierają oddolne inicjatywy społeczne.
Jest to bardzo duże wyróżnienie dla naszej Gminy i mieszkańców, gdyż idea zrównoważonego rozwoju zawsze opiera się na współpracy, słuchaniu głosu mieszkańców oraz realizacji działań oczekiwanych społecznie. To wyróżnienie dla NAS wszystkich i bądźmy z niego dumni.

Wójt Krzysztof Wołos odbierając wyróżnienie zadedykował je wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój naszej gminy (pracownikom gminy i jednostek, samorządom lokalnym, organizacjom społecznym, przedsiębiorcom ale też mieszkańcom dzięki którym i dla których wszystkie te działania są realizowane). "Tegoroczne wysokie miejsce w Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” to ogromne wyróżnienie i skuteczna motywacja do dalszego rozwijania gminy Wielka Wieś w kolejnych latach" - dodaje Wójt.


Gratulujemy wszystkim Laureatom.

Tagi dla strony:

2021-10-27