Mobilny Punkt Informacyjny w Wielkiej Wsi!

W środę, 19 lutego br., w godzinach 10.00 - 14.00, w Urzędzie Gminy Wielka Wieś (ul. Wesoła 48, 32-089 Wielka Wieś, sala 303a) będą udzielane bezpłatne konsultacje, w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich.

Spotkanie, organizowane we współpracy z Urzędem Gminy Wielka Wieś, skierowane jest do wszystkich osób oraz instytucji, zainteresowanych pozyskiwaniem środków unijnych.

Konsultacje przede wszystkim dotyczyć będą możliwości uzyskania dofinansowania w zakresie:
• otwierania nowej działalności gospodarczej,
• rozwoju działalności gospodarczej,
• szkoleń podnoszących kwalifikacje,
zarówno przy wykorzystaniu dostępnych środków bezzwrotnych, jak i wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krakowie
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału!

Dane kontaktowe:
ul. Wielicka 72B, parter (wejście od ul. Dworcowej),
30-552 Kraków,
Tel.: 12 29 90 740, fax.: 12 29 90 741.

Działalność Sieci PIFE w Małopolsce współfinansowana jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2007-2013.
2014-02-12