Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Nabór do Działaj Lokalnie zakończony!

Nabór do Działaj Lokalnie zakończony!
Z końcem maja zakończył się nabór do 4 edycji programu Działaj Lokalnie, realizowanego na terenie Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa. Wnioski do programu złożyło w sumie 16 organizacji, w tym 4 grupy nieformalne. Obecnie są one oceniane przez Lokalna Komisję Grantową. A w połowie czerwca prawdopodobnie dowiemy się, które organizacje otrzymają dofinansowanie. Dlatego zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na Facebooku (https://www.facebook.com/DzialajLokalnieKorona) oraz strony internetowej www.koronakrakowa.pl gdzie najszybciej pojawią się wyniki tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie.
Z roku na rok zainteresowanych jest coraz więcej. Napawa nas to radością i dumą, że lokalni liderzy z naszych terenów, czynnie angażują się w życie mieszkańców i chcą zrobić coś dla swoich społeczności. Przy okazji tych działań zyskują pewność siebie, przeświadczenie, że są w stanie zrobić coś dla swojego środowiska dojrzewając przy tym jako liderzy. Zdobywają doświadczenie i nowe kompetencje przy pisaniu wniosków. Uczą się, jak mobilizować i przekonywać innych do wspólnych działań. Wpływają na poprawę jakości życia mieszkańców.
Z gminy Wielka Wieś wnioski złożyły 2 organizacje: Stowarzyszenie z myślą o mieszkańcach regionu „Być szczęśliwym” oraz Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Inicjator.


Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Korona Północnego Krakowa

2021-06-07