Nasi seniorzy w teatrze

Jesienna aura wprawdzie nie sprzyja już wycieczkom plenerowym, ale nasi seniorzy nadal chcą być „aktywni i potrzebni” – dlatego w tym miesiącu, 28 października, 54-osobowa grupa seniorów udała się do krakowskiego teatru Bagatela na spektakl „Okno na parlament”.

Mistrz angielskiej farsy, niezrównany autor „Maydaya” Ray Cooney, pisząc „Okno na parlament” zaoferował widzom blisko 2 godziny wspaniałej zabawy. Pomimo pochmurnej, mglistej pogody na zewnątrz, na widowni było nader wesoło, nagłe zwroty akcji wywoływały raz po raz, salwy śmiechu.

Mamy nadzieję, że nasi seniorzy tego popołudnia mieli okazję zaczerpnąć pozytywnej energii na te szare jesienne dni.

Jak zwykle, koszty transportu oraz dofinansowanie do biletów wstępu zostały pokryte ze środków finansowych gminy. Nie ulega bowiem wątpliwości, iż szereg wydarzeń, które udało nam się zrealizować, w pełni pozwala, aby Wielka Wieś szczyciła się mianem „Gminy przyjaznej seniorom”.

Dziękujemy wszystkim seniorom za tak liczny odzew na proponowane przez nas atrakcje, informacja o kolejnych planowanych wydarzeniach – już wkrótce.

2014-10-30