Nowy budynek oddany mieszkańcom

Społeczność Modlnicy otrzymała oficjalnie do użytkowania nowy budynek wielofunkcyjny. Mamy nadzieję, że będzie on służył mieszkańcom na długie lata. Dodatkowym powodem do świętowania było 130-lecie istnienia OSP Modlnica - druhom gratulujemy tak znakomitego Jubileuszu i życzymy aby Wasz trud był zawsze doceniany przez mieszkańców. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pomoc drugiemu człowiekowi! Wśród gości nie zabrakło: Starosty Powiatu Krakowskiego Wojciecha Pałki, Wójta Gminy Tadeusza Wójtowicza, przedstawicieli Zawodowej Straży Pożarnej: Małopolski Komendant Wojewódzki nadbryg. Stanisław Nowak, Komendant PSP Kraków mł. bryg. Artur Nosek, Radnych i sołtysów z terenu gminy na czele z Przewodniczącym rady Zbigniewa Mazeli, proboszcza parafii Jana Adamusa, dyrektora szkoły podstawowej w Modlnicy, przedstawicieli urzędu gminy, projektanta budynku oraz wykonawcy, Strażaków: OSP Modlnica, Modlnicanie Zespół Modlnica, Teatr Regionalny w Krakowie, OSP Będkowice, Bębło998, Straż Pożarna Biały Kościół, Ochotnicza Straż Pożarna Giebułtów, OSP Tomaszowice, Ochotnicza Straż Pożarna Wielka Wieś, OSP Modlniczka, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białym Kościele GOKIS. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie uroczystości a gościom za tak liczną obecność.

2018-06-25