Otwieramy niebo - barwy Świata

W marcu 2015 rozpocznie się realizacja projektu artystycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym pt. „Otwieramy niebo - barwy Świata”. Będzie to cykl warsztatów artystycznych, w których wezmą udział dzieci z czterech przedszkoli znajdujących się na terenie Gminy Wielka Wieś: Samorządowego przedszkola w Wielkiej Wsi, Samorządowego przedszkola w Modlniczce, Samorządowego przedszkola w Modlnicy oraz Punktu przedszkolnego Zaczarowany Ołówek” w Giebułtowie.

Warsztaty realizować będzie Stowarzyszenie „Tygart” prowadzące artystyczny punkt przedszkolny „Zaczarowany Ołówek” w Giebułtowie.

Projekt „Otwieramy niebo” zostanie sfinansowany przez gminę Wielka Wieś w ramach Rocznego programu współpracy samorządu gminy Wielka Wieś z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015.

2015-03-04