Ruszył XV Plebiscyt na Najpopularniejszych Wójtów i Burmistrzów Małopolski 2014

Podobnie jak w minionych latach wśród kandydatów do tytułu znalazł się nasz Wójt Tadeusz Wójtowicz. Liczymy, że dzięki Państwa głosom podobnie jak w ubiegłych latach będzie laureatem tego zaszczytnego plebiscytu.

Na kandydatów można głosować na kuponach drukowanych codziennie w „Gazecie Krakowskiej” aż do 21 października 2014r. Kupony przesyłać można do 23 października na adres redakcji - Gazeta Krakowska, Aleje Pokoju 3, 31-548 Kraków.

Innym sposobem głosowania jest wysłanie wiadomości SMS. Głosowanie SMS-owe potrwa do 24 października do godziny 23.59.

Na jednym kuponie można zagłosować na jednego kandydata, laureatami zostanie 10 wójtów i 5 burmistrzów, którzy dostaną największą liczbę głosów w swojej kategorii. Czytelnik może wysłać dowolną liczbę kuponów lub SMS-ów.

Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz - SMS o treści W.63 pod numer 72355 (koszt 2,46 z VAT)

Zachęcamy do głosowania!

Regulamin konkursu: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3570409,najpopularniejszy-wojt-i-burmistrz-malopolski-2014-regulamin,id,t.html#utm_medium=alw&utm_source=gazetakrakowska.pl&utm_campaign=artykul

2014-10-08