Poszukiwacze Artystycznych Pereł

Stowarzyszenie Muzyka Świata AKORD z Nowego Sącza oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białym Kościele serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie muzycznym "Poszukiwacze Artystycznych Pereł". Konkurs skierowany jest do osób mieszczących się w przedziale wiekowym 13-80 lat. Przesłuchania odbędą się 14 maja w godzinach 11:00 - 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia znajdą Państwo w załącznikach. Laureaci konkursu wystąpią na scenie podczas XIII Dni Gminy Wielka Wieś. Wszystkich uzdolnionych gorąco zapraszamy. Projekt dofinansowany ze środków budżetowych Gminy Wielka Wieś.

Attachments:
Download this file (KARTA_ZGŁOSZENIA_DO_KONKURSU_MUZYCZNEGO (1).pdf)KARTA_ZGŁOSZENIA_DO_KONKURSU_MUZYCZNEGO (1).pdf [ ] 197 kB
Download this file (Regulamin Przeglądu.pdf)Regulamin Przeglądu.pdf [ ] 143 kB

2016-05-09