Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Praca na terenie Gminy - Specjalista ds. Obsługi Klienta - Modlniczka

Farutex, ogólnopolski dystrybutor żywności dla sektora HoReCa, w związku z planami dalszego rozwoju na polskim rynku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Modlniczka k/Krakowa

Opis stanowiska:
. kontakt telefoniczny z Klientem
. prezentowanie produktów i usług firmy
. zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów
. kształtowanie lojalności oraz satysfakcji Klientów

Od kandydatów oczekujemy:
. wykształcenia minimum średniego
. umiejętności obsługi urządzeń biurowych
. biegłej obsługi komputera i internetu
. doświadczenia w sprzedaży
. zorientowania na cele
. komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Najlepszym oferujemy:
. ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
. poziom wynagrodzenia adekwatny do realizowanych zadań
. możliwości rozwoju zawodowego oraz dodatkowe korzyści

Aplikacje prosimy składać na adres mailowy do 15 maja: bpietowski@farutex.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Farutex sp. z o.o., Kraków Airport Logistics Centre, Ul. Komandosów 1/3, 32-085 Modlniczka k/Krakowa

2014-04-29