Przekazanie funduszy na respirator

W Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II Wójt Krzysztof Wołos oficjalnie przekazał na ręce Pana Grzegorza Fitasa - Dyrektora KSS JP2 oraz Prof. Rafała Drwiły - Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii fundusze ze zbiórki przeprowadzonej przez Gminę Wielka Wieś na rzecz zakupu respiratora dla Krakowskiego Szpitala im. Jana Pawła II.

- W połowie kwietnia br. podjęliśmy decyzję, że nie możemy być głusi na potrzebę wsparcia służb medycznych w walce z Covid-19 i właśnie dlatego postanowiliśmy zaprosić mieszkańców i przyjaciół gminy, do wspólnego włączenia się w akcję zakupu dodatkowego urządzenia ratującego życie. Od początku wierzyliśmy w sukces tej zbiórki, a dziś z wielką radością przekazujemy 62 tys. zł na zakup respiratora dla Krakowskiego Szpitala im. Jana Pawła II.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim mieszkańcom, przedsiębiorcom i organizacjom społecznym tj. wspaniałym darczyńcom

Więcej informacji o tym spotkaniu już wkrótce.

2020-06-18