Przekazanie samochodu Policji

12 marca 2015 roku Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz wraz z Wójtem Gminy Michałowic Antonim Rumianem przekazali komendantowi, obsługującemu tereny tych gmin, komisariatu w Zielonkach kluczyki do samochodu osobowego Kia Venga. Nowy, wyprodukowany w 2015 roku samochód będzie służył policjantom patrolującym m.in. teren naszej gminy.

Samochód odbierał Komendant Powiatowy Policji inspektor Dariusz Pocięgiel oraz Komendant Komisariatu Policji w Zielonkach nadkom. Włodzimierz Gamrat.

Wspomniano, że nowe auto pozwoli na zwiększenie ilości i częstotliwości patroli, w czym dotychczas przeszkadzały ciągłe naprawy wysłużonych pojazdów. Właśnie poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Wielka Wieś i Michałowice była głównym motywem podjęcia decyzji o wsparciu policjantów z Komisariatu w Zielonkach.

2015-03-13