Spektakl Poskromienie Złośnicy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, w ramach programu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wies przyjazna seniorom” serdecznie zaprasza wszystkich seniorów z naszej gminy na spektakl „Poskromienie złośnicy” w krakowskim teatrze Bagatela, w dniu 17 lutego 2016 br. (o godz. 16.00).

„Poskromienie złośnicy” to najbardziej niepoprawna politycznie sztuka Shakespeare’a, która powraca w nowej odsłonie. Opowieść o charakternej Katarzynie – to dwie godziny wspaniałej dawki śmiechu i humoru.

Całkowity koszt biletu ulgowego wynosi 50 zł, z czego 25 zł jest dofinansowane ze środków gminy, uczestnicy pokrywają jedynie pozostałą część tj. 25 zł. Tak jak dotychczas zapewniamy transport dla uczestników wyjazdu.

Zapisy dla wszystkich seniorów chętnych do udziału w spektaklu przyjmowane są osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, Szyce 65, do dnia 10 lutego br. włącznie. Z uwagi na krótki termin i konieczność potwierdzenia rezerwacji biletów nie przyjmujemy zapisów telefonicznych – wyłącznie osobiste wraz z dokonaniem wpłaty.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.  Zapraszamy!!!

2016-02-05