Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Spotkania z pasjami w bibliotece w Wielkiej Wsi


Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi włączyła się w projekt Fundacji Orange, który zakłada przeprowadzenie na żywo w bibliotekach wirtualnych spotkań z osobami znanymi, których często możemy oglądać na ekranach naszych telewizorów.  „Spotkania z pasjami” dają możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego, inspirujących dyskusji na ciekawe tematy, poznania pasji osób znanych, zadania pytań, podzielenia się swoimi zainteresowaniami z innymi. 

W drugiej edycji przewidziane jest 15 spotkań w odstępach dwutygodniowych. O każdym z nich będziemy Państwa informować z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym za pośrednictwem strony internetowej biblioteki (www.gbpwielka-wies.pl). Osoby zainteresowane spotkaniami proszone są o uprzedni kontakt telefoniczny 12 419 16 87 lub e-mailowy  biblioteka@wielka-wies.pl w celu rezerwacji miejsca.

Najbliższe spotkanie on-line odbędzie się 10 kwietnia 2014 r. o godz. 11.15. Naszym gościem będzie Emilian Kamiński (Aktor, reżyser, założyciel Fundacji Atut, Teatru Kamienica… i człowiek wielu pasji! Ma w swoim dorobku ponad setkę ról teatralnych, filmowych i musicalowych. Uczestnicy spotkania dowiedzą się o jego pracy,  ale i o miłości do swego miasta i zamiłowaniu do historii).

Zapraszamy serdecznie!

Tagi dla strony:

2014-04-08