Spotkania z pasjamizapraszamy na spotkanie z Jerzym Kryszakiem

Serdecznie zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu "Spotkania z pasjami". Tym razem gościem spotkania będzie znany satyryk pan Jerzy Kryszak. Spotkanie jest jednym z elementów działań w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”.

Celem spotkania jest włączenie się w obchody 25-lecia pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Chcemy jednak zaproponować Państwu spojrzenie na temat historii trochę z innej perspektywy – perspektywy satyryka, komentującego na bieżąco sytuację w Polsce komunistycznej, Polsce w czasie transformacji oraz Polsce dziś. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie okazją do wspomnień i refleksji na temat przeszłości, a wnioski wyciągnięte z tego spotkania z przymrużeniem oka pozwolą Państwu na aktywne uczestnictwo w kreowaniu wspólnego jutra, np. przez realizację swoich pasji i dzielenie się tym z innymi.

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wielkiej Wsi w czwartek 5 czerwca 2014 r. o godz. 11.00. „Spotkania z pasjami” wspiera Cukiernia Stochalscy z Wielkiej Wsi.

2014-06-03