Spotkanie dla Seniorów w Giebułtowie

W minioną sobotę, 22 listopada, z inicjatywy Pani Lilianny Wilk – Sołtysa miejscowości Giebułtów, oraz współorganizatorów tj. rady sołeckiej Giebułtowa oraz Zespołu Giebułtowianie, odbyło się już tradycyjne, bo trzeci rok z rzędu „Spotkanie dla Seniorów”.

Oprócz blisko 75 zaproszonych seniorów, spotkanie zaszczycił swoją obecnością również Wójt Gminy Tadeusz Wójtowicz, Zastępca Wójta Krzysztof Wołos, Radny Giebułtowa Roman Figiel oraz proboszcz parafii Giebułtów ks. Stanisław Gutt.

W programie artystycznym ze specjalnie przygotowanymi na tę okoliczność pieśniami ludowymi zaprezentował się Zespół Giebułtowianie, oraz gościnnie, z krótkim programem kabaretowym, wystąpił również Klub Seniora z Giebułtowa. Po występach i wspólnym poczęstunku, Seniorzy tłumnie ruszyli do tańca, a impreza widać była udana, gdyż trwała do późnych godzin wieczornych.

Giebułtowskie Spotkanie dla Seniorów mogło się odbyć dzięki wsparciu finansowemu darczyńców: firmy „Adoz”, „Fructus”, „Koltex”, „Kruk” oraz Państwa Aliny i Zdzisława Wawro, za które to wsparcie serdecznie dziękujemy.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie, a na kolejne giebułtowskie Spotkanie Seniorów zapraszamy już za rok!

Tekst: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

2014-11-25