Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju

- Mieszkasz na terenie gminy: Igołomia- Wawrzeńczyce, Kocmyrzów- Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś lub Zielonki?
- Chciałbyś współuczestniczyć w planowaniu rozwoju obszaru na którym mieszkasz?
- Masz pomysł jak z wykorzystaniem środków unijnych poprawić życie w najbliższej okolicy?
- Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą prowadzącym działalność na wsi i masz pomysł na rozwój swojego biznesu?

Te spotkania są dla Ciebie!

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa jest Lokalną Grupą Działania (LGD), która prowadzi działalność na terenie 5 podkrakowskich gmin: Igołomia- Wawrzeńczyce, Kocmyrzów Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś oraz Zielonki.
Lokalna Grupa oparta jest na zasadzie trójsektorowego partnerstwa składającego się z przedstawicieli sektora publicznego, gospodarczego i społecznego.

Od 2006 roku zajmujemy się realizowaniem różnego typu projektów oraz dystrybucją środków unijnych na obszarach wiejskich. W latach 2007-2015 za naszym pośrednictwem wsparcie unijne otrzymało ponad 120 różnego typu projektów na łączną kwotę blisko 10 000 000,00 zł.
Obecnie rozpoczęliśmy pracę nad stworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru 5 gmin - jest to dokument strategiczny, który pozwoli wyznaczyć najbardziej pożądane przez mieszkańców kierunki rozwoju obszarów wiejskich.

Zależy nam, aby dokument powstał z udziałem mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli samorządu oraz lokalnych przedsiębiorców i rolników. Jeżeli chcesz współuczestniczyć w tworzeniu Strategii, jeżeli chcesz aktywnie działać na rzecz poprawy życia na obszarze Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa przyjdź na bezpłatne spotkanie, które odbędzie się w następującym terminie:

Gmina Wielka Wieś
Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej Szyce 65,
32-085 Modlnica
12.08.2015
godz. 16.00- 19.00

ulotka 1 strona.jpg

miejsca i terminy spotkań tabela.jpg

2015-07-28