Spotkanie z pasjami – autostopem przez świat

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu "Spotkania z pasjami". Tym razem gościem on-line będzie pani Teresa Bancewicz – kobieta, która będąc na emeryturze zdecydowała się realizować swoje największe marzenie, aby podróżować  autostopem w najodleglejsze zakątki Ziemi.

Spotkanie jest jednym z elementów działań w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”.

Spotkanie ma na celu przekonanie Państwa, że pieniądze to nie wszystko, aby realizować swoje marzenia i podróżować po całym świecie. Wystarczy trochę wyobraźni i odwagi, żeby realizować swoje marzenia o odwiedzinach nawet najodleglejszych zakątków Ziemi!

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wielkiej Wsi w czwartek 26 czerwca  2014 r. o godz. 11.00

„Spotkania z pasjami” wspiera  Cukiernia Stochalski z Wielkiej Wsi.

2014-06-24