Spotkanie z pasjami z Anną Musiałówną

Serdecznie zapraszamy na kolejne wideo spotkanie na żywo z cyklu "Spotkania z pasjami".

Gościem kolejnego spotkania, które odbędzie się 18 września będzie Pani Anna Musiałówna, wybitna fotoreporterka, współpracująca między innymi z tygodnikiem Polityka. Pani Anna jest osobą niezwykle ciekawą świata i wrażliwą na otaczającą ją rzeczywistość. Zdjęcia Pani Anny przepełnione są niezwykłymi opowieściami a każde z nich jest naprawdę wyjątkowe! Z Panią Musiałówną porozmawiamy o tym co to znaczy widzieć a nie tylko patrzeć a także o tym czy każdy z nas może być reporterem.

Spotkanie jest jednym z elementów działań w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”.

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wielkiej Wsi we czwartek 18 września  2014 r. o godz. 11.00

„Spotkania z pasjami” wspiera Cukiernia Stochalscy z Wielkiej Wsi.

2014-09-15