Święto Gminy na Rynku Głównym

21 sierpnia na Krakowskim Rynku odbyła się impreza pn. "Nasza Polska Małopolska Święto Gminy Wielka Wieś" w ramach 43 Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej.
Spotkać tam można było stoiska promocyjno - wystawiennicze tj. m.in. (miody, przetwory, produkty regionalne, wędliny, pieczywo i coś słodkiego, bombki, zaprezentuje się również nasza perełka turystyczna tj. Jaskinia Wierzchowska). Będą również ciekawe warsztaty z elementami ludowymi dla dzieci i młodzieży.
Zaś od 15.00 do 20.00 na scenie prezentowały się nasze zespoły regionalne oraz dzieci i młodzież z naszych szkół i działające przy Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białym Kościele GOKIS

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym zespołom i młodym artystom GOKiS, którzy pięknymi występami zabawiali licznie zgromadzoną publiczność.
Podziękowania kierujemy również do wszystkich wystawców, organizatorów IMAGO Centrum Sztuki Ludowej Paulina Pawlik za zaproszenie oraz Magdzie Szymańskiej dyrektor Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białym Kościele GOKIS za koordynację całego wydarzenia.
Dziękujemy również wszystkim obecnym, mamy nadzieję, że Wam się podobało.

2019-08-22