Szkolenie w Multicelu: PRODUKT LOKALNY - SZANSE I WYZWANIA

14 stycznia 2014 roku w Multimedialnym Centrum Edukacji Lokalnej w Szycach odbyło się szkolenie "Produkt lokalny – szanse i wyzwania". W szkoleniu uczestniczyło 37 osób, z terenu każdej z 7 gmin członkowskich Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa.

Na początku wszystkich obecnych przywitała Pani Barbara Kawa – wiceprezes stowarzyszenia. Później głos należał do prowadzącej szkolenie, specjalistki w tematyce produktu lokalnego, Pani Bożeny Pietras – Goc z Fundacji Partnerstwo dla Środowiska. Na szkoleniu m. in. mowa była o przepisach dotyczących produktu lokalnego. Mowa była o różnicach między produktem lokalnym, regionalnym czy tradycyjnym. Uczestnicy razem z prowadzącą zastanawiali sie jak ukształtować swój produkt lokalny by nadawał się do sprzedaży. W trakcie szkolenia uczestnicy bardzo żywo dyskutowali na poruszane przez prowadzącą szkolenie tematy, wymieniali się swoimi opiniami i doświadczeniami. Na zakończenie szkolenia wszyscy zgodnie stwierdzili, że wynoszą bardzo wiele cennych informacji i życzą sobie kolejnych równie ciekawych szkoleń.

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom szkolenia, a także prowadzącej szkolenie. Jednocześnie bardzo serdecznie zapraszamy do zapisów na kolejne szkolenia, kursy organizowane w Multimedialnym Centrum Edukacji Lokalnej w Szycach

www.multicel.koronakrakowa.pl
2014-01-15