Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Upiór w Operetce

Upiór w Operetce

Serdecznie zapraszamy naszych seniorów w ramach programu: „Aktywni i Potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom” na widowisko „Upiór w Operetce”, które odbędzie się w dniu 5 marca /niedziela/ o godz. 13.30 w Kijów Centrum.

Jak podają organizatorzy: „Nowy spektakl Filharmonii Futura jest skierowany do miłośników opery i operetki. Operetkowy upiór ma swoje tajemnice, które zdradzi podczas pełnego humoru widowiska, w którym baśniowy świat będzie się przeplatał ze światem realnym. Jego zabawna historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek m.in.: Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens i Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Gościem specjalnym projektu będzie charyzmatyczna sopranistka- Krystyna Tyburowska. Usłyszymy również solistyczne popisy niesamowitego skrzypka Bogdana Kierejszy. W rolę ekranową operetkowego Upiora wcieli się znakomity Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Spektakl dla całych rodzin, seniorów i dzieci oraz dla wszystkich, którzy kochają Operetkę. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!”

Całkowity koszt biletu ulgowego (dla seniorów) – 60 zł, z czego połowa tj. 30 zł pokrywana jest ze środków gminnych, zapewniamy również transport autokarowy.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie w GOPS: 12 419 11 01 lub 12 419 00 35, do dnia 22 lutego włącznie, do tego dnia należy również dokonać wpłaty 30 zł w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, Szyce, Plac Wspólnoty 2.

2017-02-14