VI Rowerowa Familiada w Dolinie Będkowskiej

KKS Jura Moto Sport i Stowarzyszenie „Homini et Terrae” organizują w dniu  9 maja (sobota) 2015r. VI Rodzinną Rowerową Familiadę.

Impreza ma charakter rodzinnego rajdu rowerowego dla mieszkańców Gminy Zabierzów i Gminy Wielka Wieś. Start do imprezy nastąpi o godzinie 11.00 przy gospodarstwie rybackim „Dolina Będkowska”.

Rodzinna Rowerowa Familiada jest imprezą rekreacyjno-sportową o charakterze rodzinnego rajdu rowerowego. Nie obowiązują na niej limity czasowe pokonania trasy jak i limity wiekowe uczestników.

Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny. Udział w imprezie jest zwolniony z wpisowego. Tempo poruszania się po trasie będzie uzależnione od możliwości uczestników. Trasa Familiady wynosi około 15 kilometrów i prowadzi drogami asfaltowymi i duktami leśnymi z gospodarstwa rybackiego „Dolina Będkowska” w Kobylanach, poprzez Dolinę Będkowską do Łaz, urokliwą pętlą z metą w gospodarstwie rybnym.

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymują numery startowe, dyplomy oraz okolicznościowe gadżety, na mecie częstowani będą gorącym posiłkiem, wezmą także udział w fieście sportowo-rekreacyjnej z nagrodami. Najmłodszy i najstarszy zawodnik, a także najliczniej reprezentowana rodzina i najliczniej reprezentowana szkoła otrzymują nagrody specjalne.

Impreza współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Wielka Wieś.

2015-05-04