VII edycja Konkursu Fotograficznego „Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie"

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, to już jego 7 odsłona.

Do konkursu mogą zgłaszać swoje prace mieszkańcy Gminy Wielka Wieś, zameldowani na jej terenie a nie zajmujących się profesjonalnie fotografowaniem.

Celem Konkursu jest przedstawienie na zdjęciach ulubionych i niezwykłych miejsc, lub ludzi z Gminy Wielka Wieś. Wprowadzamy kategorie w konkursie w tym roku tematyka zdjęć: I przyroda i zabytki i II z życia mieszkańców. Każde zdjęcie musi zawierać w sobie elementy, pozwalające na powiązanie go z Gminą Wielka Wieś.

Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej do dnia 27.11.2015 r., zgodnie z wytycznymi z regulaminu, na dzienniku podawczym UG – parter, w godzinach pracy urzędu lub przesłanie drogą listową, decyduje data wpływu do Urzędu Gminy.

Laureaci otrzymają dyplomy oraz cenne nagrody finansowe łącznie 5.000,00 zł w tym nagrodę główną w wysokości nie przekraczającej 1.500,00 zł brutto w każdej z kategorii.

Poniżej Regulamin, Karta i Formularz zgłoszenia oraz prace ubiegłorocznych Laureatów I nagród.

2015-06-09